# #

Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 11 po jego udostępnieniu (zobacz poniżej).1

[1] Plan wdrażania uaktualnień jest obecnie finalizowany, ale mają one rozpocząć się pod koniec 2021 r. i potrwać do 2022 r. Konkretny czas zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.

Dell Vostro 3500

Ekran 15.6"
Dysk 256 GB
Procesor Intel® Core™ i5

Sprawdź
Lenovo Legion 5

Ekran 15.6"
Dysk 512 GB
Procesor AMD Ryzen 7

Sprawdź
Lenovo Legion 5

Ekran 15.6"
Dysk 512 GB
Procesor AMD Ryzen 5

Sprawdź

#

Pozostań blisko tego, na czym Ci zależy 

Pomagamy Ci być na bieżąco z tym, co Cię fascynuje. Windows 11 oferuje nowe sposoby śledzenia Twoich ulubionych osób, tematów, gier i zawartości.

#

Zostań mistrzem kreatywności

Rozwijaj swoje pasje, mając do dyspozycji odświeżone, wyciszające środowisko, zaprojektowane, by inspirować Cię do dalszych kreatywnych działań.

#

Pracuj wydajniej

Odhaczaj kolejne zadania z listy dzięki narzędziom, takim jak Asystent przyciągania i Grupy pulpitu — stworzonym, by pomagać Ci bez trudu robić wiele rzeczy naraz.

Wybierz przeglądarkę, w której to Ty jesteś priorytetem  

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko załatwić sprawy, szukasz odrobiny rozrywki albo masz ochotę porozmawiać z bliskimi, możesz dostosować tę przeglądarkę dokładnie do swoich potrzeb. 

# #

Sposób na załatwienie najważniejszych spraw

Z subskrypcją Microsoft 365 otrzymujesz bezpieczeństwo, przestrzeń dyskową i aplikacje premium za jedną niską opłatą.

Wybierz swój plan

Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 11 po jego udostępnieniu (zobacz poniżej).1

[1] Plan wdrażania uaktualnień jest obecnie finalizowany, ale mają one rozpocząć się pod koniec 2021 r. i potrwać do 2022 r. Konkretny czas zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.

HP Pavilion

Ekran 15.6"
Dysk 512 GB
Procesor AMD Ryzen 5

Sprawdź
HP Pavilion

Ekran 15.6"
Dysk 512 GB
Procesor Intel® Core™ i5

Sprawdź
HP Pavilion

Ekran 15.6"
Dysk 512 GB
Procesor Intel® Core™ i5

Sprawdź

Często zadawane pytania

Nowy system Windows ma wszystkie możliwości i zabezpieczenia systemu Windows 10 z przeprojektowanym i odświeżonym wyglądem. Zawiera również nowe narzędzia, dźwięki i aplikacje. Każdy szczegół został przemyślany. Wszystko to razem daje świeże doświadczenia na komputerze.

Komputery z preinstalowanym nowym systemem Windows można będzie nabyć jeszcze w tym roku. 

Komputery z preinstalowanym nowym systemem Windows będą dostępne u wielu sprzedawców detalicznych jeszcze w tym roku. Szczegóły wkrótce

Jeśli Twoje akcesoria współpracowały z systemem Windows 10 i spełniają wymagania nowego systemu Windows, powinny działać z nowym systemem Windows. Jeśli chcesz mieć pewność, skontaktuj się z producentem akcesoriów.

Większość sprzedawanych obecnie komputerów z systemem Windows 10 będzie można uaktualnić do nowego systemu Windows. Aby komputer mógł dokonać uaktualnienia do nowego systemu Windows, musi on spełniać minimalne wymagania sprzętowe, a niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu. Plan wdrażania uaktualnień jest wciąż finalizowany, ale mają one rozpocząć się pod koniec 2021 r. i potrwać do 2022 r. Konkretny czas zależy od urządzenia.

Jest kilka sposobów, aby się o tym przekonać. Jeśli obecnie kupujesz nowy komputer, poszukaj na etykiecie napisu „Bezpłatne uaktualnienie do nowego systemu Windows”. Możesz również poprosić swojego specjalistę ds. sprzedaży detalicznej o potwierdzenie.

Jeśli na Twoim komputerze jest najnowsza wersja systemu Windows 10 i spełnia on minimalne wymagania sprzętowe https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications, uaktualnienie do nowego systemu Windows będzie możliwe. Plan wdrażania uaktualnień jest wciąż finalizowany, ale w przypadku większości obecnie używanych urządzeń spodziewamy się, że będzie gotowy na początku 2022 roku. Uaktualnienie do nowego systemu nie będzie dostępne w tym samym czasie dla wszystkich komputerów z systemem Windows 10, które się do niego kwalifikują. Aby sprawdzić, czy Twój komputer kwalifikuje się do uaktualnienia, pobierz aplikację PC Health Check. Gdy uaktualnienia zaczną być wdrażane, użytkownik będzie mógł sprawdzić, czy jest ono gotowe dla danego urządzenia, przechodząc do Ustawienia/Windows Update.

To zależy! Wielu różnych producentów będzie oferować różne urządzenia z nowym systemem Windows. Wszystko w różnych punktach cenowych.

Minimalne wymagania sprzętowe są dostępne na https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications .

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój obecny komputer spełnia minimalne wymagania, możesz pobrać aplikację PC Health Check app.

Tak! Windows 10 nadal jest świetną wersją systemu Windows. Zobowiązaliśmy się wspierać system Windows 10 do 14 października 2025 roku.

Uaktualnienia do nowego systemu Windows zaczną się pojawiać pod koniec 2021 r. i będą kontynuowane do 2022 r. W tym czasie będziemy przeprowadzać zakulisowe testy i walidację dla Twojego komputera. Windows Update wskaże, czy i kiedy Twój komputer kwalifikuje się do aktualizacji. Możesz sprawdzić to, przechodząc do opcji Ustawienia/Windows Update.

Jest bezpłatne. Jednak tylko komputery z systemem Windows 10, na których działa najnowsza wersja systemu Windows 10 i które spełniają minimalne wymagania sprzętowe, będą mogły zostać uaktualnione. Możesz sprawdzić, czy masz najnowsze aktualizacje systemu Windows 10 w Ustawieniach/Windows Update.

Aktualizacja może składać się z poprawek błędów i zabezpieczeń oraz nowych funkcji w wersji systemu Windows. Zwykle wydawane są przez cały rok. Uaktualnienie ma miejsce, gdy zmieniasz wersje, na przykład gdy przechodzisz z systemu Windows 10 do nowego systemu Windows. Lub gdy przechodzisz z systemu Windows Home do wersji Windows Pro.

Oferta bezpłatnego uaktualnienia nie ma określonej daty zakończenia dla kwalifikujących się systemów. Firma Microsoft zastrzega sobie jednak prawo do ostatecznego zakończenia udostępniania bezpłatnej oferty. Ta data zakończenia będzie przypadać nie wcześniej niż za rok od daty ogólnej dostępności.

Tak. Nie musisz uaktualniać swojego systemu do nowego systemu Windows. System Windows 10 będziemy wspierać do 14 października 2025 roku.

Nie. Nowy system Windows i Windows 10 wymagają mniej więcej takiej samej ilości miejsca na dysku. Jednak podczas procesu uaktualniania wymagana jest dodatkowa przestrzeń. System Windows przywróci to dodatkowe miejsce na dysku około dziesięciu dni po zakończeniu aktualizacji.

Nowy Windows to najnowsza wersja systemu Windows. System Windows 10 jednak będziemy wspierać do października 2025 roku.

Domyślnie wszystkie Twoje pliki i dane zostaną przeniesione. Zalecamy jednak wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją. Więcej informacji: Kopia zapasowa folderów z komputera OneDrive.

Tak. Po zainstalowaniu uaktualnienia do nowego systemu Windows jest 10-dniowy okres, w którym można wrócić do systemu Windows 10, zachowując przyniesione ze sobą pliki i dane. Aby wrócić do systemu Windows 10 po upływie 10 dni, konieczne będzie wykonanie kopii zapasowej danych i „czystej instalacji”.

Pobieranie i instalowanie nowego systemu Windows najprawdopodobniej potrwa dłużej niż typowa aktualizacja funkcji systemu Windows 10. Możesz korzystać z komputera podczas jego pobierania, a następnie możesz zaplanować instalację na określony czas, gdy nie zamierzasz używać komputera.

Jeśli komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe, wersję Windows 10 Home w trybie S mode można uaktualnić do nowej wersji Windows Home w trybie S mode. Jeśli na komputerze z systemem Windows 10 działa wersja Pro w trybie S mode, musisz wyłączyć tryb S mode, aby przeprowadzić uaktualnienie do nowego systemu Windows Pro. Nowa edycja Windows Pro nie jest dostępna w trybie S mode.

Aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie kwalifikuje się do uaktualnienia do nowego systemu Windows, możesz użyć aplikacji PC Health Check. Wiele komputerów, które mają mniej niż cztery lata, będzie można uaktualnić do nowego systemu Windows. Muszą mieć najnowszą wersję systemu Windows 10 i spełniać minimalne wymagania sprzętowe.