PRAWDZIWIE
BEZPIECZNE CHWILE

Salta z pasją produkuje trampoliny, które są wyjątkowo bezpieczne, mają stylowy wygląd i gwarantują wspaniałe chwile podczas skakania.

W Salta bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu!

EKSKLUZYWNE, SOLIDNE
I NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Wysokiej jakości trampoliny w przystępnej cenie to cecha, która wyróżnia Saltę. Szeroka gama produktów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Trampoliny Salta są łatwe w montażu dzięki przejrzystym instrukcjom.

WYJĄTKOWY STYL

Salta przywiązuje dużą wagę do projektu i wyglądu produktów. Trampoliny Salta przyciągają wzrok w Twoim ogrodzie ze względu na eleganckie i nowoczesne projekty!

Zapoznaj się z ofertą i wyskacz niezapomniane chwile!

SALTA PREMIUM
BLACK EDITION

Salta Premium Black Edition!

Ta wysokiej klasy trampolina posiada kilka szczególnych cech, które zapewniają jej wyjątkowy wygląd i świetną jakość. Grube stalowe ramy są zabezpieczone przed korozją poprzez proces cynkowania i malowania proszkowego, co zapewnia jeszcze większą trwałość. Górny pierścień z włókna szklanego zapewnia bezpieczeństwo. Każda trampolina posiada szeroką, grubą i równą podkładkę wykonaną z wysokiej klasy materiałów.

Edycja Salta Premium Black jest dostępna w kształcie okrągłym i prostokątnym.

Sprawdź

SALTA JUNIOR

Salta Junior to trampolina zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Maluchy podczas zabawy mogą jednocześnie rozwijać swoje zdolności motoryczne, równowagę i siłę. Skakanie na trampolinie nie tylko gwarantuje wielogodzinną zabawę, ale także przyczynia się do rozwoju Twojego dziecka!

Salta Junior wyposażona jest w siatkę zabezpieczająca dzięki czemu trampolina jest wyjątkowo bezpieczna. Elastyczne zawieszenie powoduje, że skakanie na trampolinie jest ciche, a także nie obciąża pleców i stawów malucha. Zawieszenie jest regulowane w taki sposób, aby małe dzieci mogły optymalnie i wygodnie cieszyć się skokami na trampolinie. Ponadto trampolina jest wyposażona w gumowe nóżki, aby zapobiec przesuwaniu się.

Sprawdź

SALTA
COMFORT EDITION

Salta Comfort Edition to wyjątkowa trampolina w atrakcyjnej cenie. Piękny design tej trampoliny idealnie pasuje do każdego otoczenia i został opracowany zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa.

Stalowe ramy wytrzymałej Salta Comfort Edition są ocynkowane i pokryte czarną, błyszczącą powłoką. Trampolina wyposażona jest w siatkę zabezpieczającą. Ponadto Salta Comfort Edition posiada ochronną podkładkę o grubości 20 mm i szerokości 29 cm, dzięki czemu podwójne ocynkowane sprężyny stożkowe są całkowicie osłonięte. Dwustronny zamek błyskawiczny zapewnia płynny dostęp do trampoliny, umożliwiając łatwe wejście i zamknięcie Salta Comfort Edition.

Salta Comfort Edition oferuje wyjątkowe wrażenia ze skakania!

Sprawdź

SALTA ROYAL
BASEGROUND

Salta Royal Baseground to rewolucyjna trampolina, która posiada podstawę znajdującą się na tej samej wysokości co trawnik, dzięki czemu w pełni wkomponuje się w Twój ogród.

Dzięki specjalnie opracowanemu „Air Performance System” przepływ powietrza jest całkowicie zoptymalizowany. Ta funkcja jest niezbędna w przypadku zakopanych trampolin i zapewnia doskonały komfort skakania. Zewnętrzna część trampoliny jest wyposażona w solidne panele, które zapewniają stabilną podstawę. Trwałe metalowe ramy są podwójnie ocynkowane i pokryte czarną powłoką zapobiegającą utlenianiu.

Sprawdź

SALTA
FIRST CLASS

Salta First Class to doskonała trampolina, do której produkcji używane są tylko najlepsze, najmocniejsze i najbezpieczniejsze materiały.

Wszystkie trampoliny First Class wyposażonesą w wyjątkową, bardzo grubą, ocynkowaną czarną ramę, która zapewnia solidną i mocną konstrukcję. Trampoliny Salta First Class są wyposażone w drabinkę.Salta First Class spełnia najnowsze obowiązujące normy bezpieczeństwa!

Sprawdź

Akcesoria

W ofercie Salta znajdziesz również niezbędne akcesoria.

Sprawdź

SALTA PREMIUM BLACK
EDITION

Kup teraz

SALTA
JUNIOR

Kup teraz

SALTA COMFORT
EDITION

Kup teraz

SALTA ROYAL
BASEGROUND

Kup teraz

SALTA FIRST
CLASS

Kup teraz

AKCESORIA
 

Kup teraz