NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ I WYŻSZA WYDAJNOŚĆ

Zakosztuj ray tracingu i ultrawysokich rozdzielczości dzięki technice DLSS. Korzysta ona z zaawansowanego renderowania opartego na SI, aby zapewnić jakość obrazu porównywalną do rozdzielczości natywnej, a czasami nawet wyższą, renderując tradycyjnie tylko ułamek liczby pikseli. Zaawansowane techniki czasowego sprzężenia zwrotnego pozwalają uzyskać nieprawdopodobnie wyraźne detale obrazu i jego zwiększoną stabilność pomiędzy kolejnymi klatkami.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ DZIĘKI SI

Renderowanie oparte na SI i wykorzystujące dedykowane rdzenie Tensor zapewnia niezwykłą wydajność, podbijając częstotliwości generowania klatek i oferuje dodatkową wydajność pozwalającą zmaksymalizować ustawienia grafiki i zwiększyć rozdzielczość, nawet do 8K.

Zarejestrowano na karcie RTX 3080 w rozdzielczości 3840 × 2160, maksymalnych ustawieniach graficznych, włączonym ray tracingu i trybie „Performance” DLSS.


DLSS W TWOICH ULUBIONYCH GRACH

Technika DLSS jest dostępna w szeregu gier, od największych produkcji, jak Cyberpunk 2077 i Fortnite, po ulubione gry od niezależnych producentów, jak Pumpkin Jack, oraz wiele nowych regularnie wydawanych tytułów.

KONFIGUROWALNE OPCJE JAKOŚCI OBRAZU

DLSS pozwala wybrać spośród kilku trybów jakości obrazu – od „Quality” do „Ultra Performance” (w zależności od gry), które zarządzają rozdzielczością, wewnętrznie renderowaną w grze. Tryb „Performance” umożliwia włączenie nawet czterokrotnej superrozdzielczości SI (renderowanie w 1080p → obraz wyjściowy 4K), natomiast nowy tryb „Ultra Performance” udostępnia nawet dziewięciokrotną superrozdzielczość SI (1440p → 8K).

WYDAJNOŚĆ SUPERKOMPUTERA

DLSS korzysta z potęgi superkomputerów NVIDIA do szkolenia i usprawniania swojego modelu SI. Zaktualizowane modele trafiają do Twojego komputera z kartą graficzną GeForce RTX za pośrednictwem sterowników Game Ready. Następnie rdzenie Tensor wykorzystują swoją ogromną moc obliczeniową przeznaczoną na obsługę SI, aby uruchomić sieć SI DLSS w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że dysponujesz potęgą sieci superkomputera DLSS, która pomoże zwiększyć wydajność i rozdzielczość.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Gamingowe karty
GeForce RTX

Gamingowe laptopy z kartą GeForce RTX

Gamingowe komputery z kartą GeForce RTX